Platobné metódy

Pri online nákupoch je dôležité mať viacero možností platby, aby sa zákazníkom zjednodušil proces nakupovania a poskytla im flexibilita. V tomto článku sa pozrieme na rôzne spôsoby platby, ktoré môžete využiť pri nákupe našich náhradných dielov, vrátane online platby kartou, PayPalu a platby pri prevzatí.

Online Platba Kartou:

Ponúkame viacero možností online platby kartou, vrátane Visa, MasterCard, Apple Pay a Google Pay. To vám umožňuje vybrať si preferovanú platobnú kartu a proces platenia je rýchly a bezpečný.

Táto metóda platby je vhodná pre tých, ktorí chcú čo najrýchlejšie a pohodlne dokončiť svoju objednávku. Vaše platobné údaje sú zaistené šifrovaním pre maximálnu bezpečnosť.

SEPA (Single Euro Payments Area):

SEPA je štandardizovaná platobná metóda, ktorá umožňuje jednoduché a efektívne prevody peňazí v eurách medzi účtami v rámci celej Európskej únie a ďalších krajín, ktoré sa k SEPA pridali.

Poskytnutím informácií o platbe a potvrdením tejto platby splnomocňujete (A) spoločnosti Autodiely METO a Stripe, nášho poskytovateľa platobných služieb, miestneho poskytovateľa služieb, na posielanie platobných príkazov do vašej banky na odpísanie finančných prostriedkov z vášho účtu a (B) vašu banku na odpísanie finančných prostriedkov z vášho účtu v súlade s pokynmi. V rámci vašich práv máte právo na refundáciu od vašej banky podľa zmluvných podmienok uvedených v zmluve s vašou bankou. Refundáciu si musíte vyžiadať do 8 týždňov odo dňa, kedy boli finančné prostriedky odpísané z vášho účtu. Vaše práva sú vysvetlené vo vyhlásení, ktoré môžete získať od svojej banky. Súhlasíte s tým, že budete dostávať oznámenia o budúcich debetných platbách až 2 dni pred ich uskutočnením.01234567890123456789

Priamy vklad na účet:

Pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú platbu prevodom na účet, poskytujeme túto možnosť. Po vybratí tejto platobnej metódy vám poskytneme potrebné údaje na prevod prostredníctvom banky. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí si želajú platiť priamo z bankového účtu a majú radi túto tradičnú formu platby.

PayPal:

Ak máte účet PayPal, môžete využiť túto rýchlu a zabezpečenú metódu platby. Stačí sa prihlásiť do vášho PayPal účtu a jednoducho dokončiť platbu našich náhradných dielov.

PayPal je obľúbený pre svoju spoľahlivosť a ochranu spotrebiteľa, čo znamená, že vaša platba je zaistená.

Dôležité Upozornenie:

Vaša bezpečnosť je pre nás kľúčová. Všetky naše platobné možnosti sú chránené najvyššími štandardmi ochrany údajov, aby sa zabezpečila vaša dôvernosť a bezpečnosť.